(48) 518 175 176

sekretariat@britishway.pl

Obóz językowy Malta 2018

Obóz językowy Malta 2018

11/01/2018

Szkoła Języków Obcych British Way zaprasza do udziału w kursie języka angielskiego organizowanego przez renomowaną szkołę Malta Lingua. Wyjazd obejmuję kurs języka w wymiarze 20 godzin lekcyjnych, zakwaterowanie, pełne wyżywienie, materiały naukowe oraz transport z lotniska.

ZAKWATEROWANIE:

Kursanci do wyboru mają zakwaterowanie w szkolnej rezydencji, która jest częścią 4-gwiazdkowego hotelu Bella Vista. W rezydencji znajdują się pokoje trzy i czteroosobowe, a w samym ośrodku do dyspozycji są między innymi basen odkryty, kryty oraz jacuzzi. Kursanci mogą korzystać również z centrum rozrywki.

Alternatywnym rozwiązaniem jest pobyt w apartamentach wynajmowanych przez naszą szkołę, gdzie słuchacze do dyspozycji mają własną kuchnię. Nasza szkoła zapewnia wyżywienie, jednak jest ono przygotowywane we własnym zakresie. 

WYŻYWIENIE:

Posiłki w szkolnej rezydencji serwowane są w formie bufetu. Osoby, które zdecydują się na pobyt w apartamencie przygotowują śniadania i kolacje we własnym zakresie, a obiady serwowane są codziennie po zajęciach w lokalnych restauracjach. 

CENA KURSU OBEJMUJE:

TERMIN KURSU

Cena kursu nie obejmuje przelotu.

Po więcej informacji na tamat kursu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.