(48) 518 175 176

sekretariat@britishway.pl

Oferta wyjazdów na obozy językowe - USA/Kanada, Londyn

Oferta wyjazdów na obozy językowe - USA/Kanada, Londyn

21/01/2019

Nowy York – Montreal

West Side Story, Kiedy Harry poznał Sally, Śniadanie u Tiffany’ego – nie bez powodu tłem dla wszystkich tych kultowych filmów był Nowy York- miasto, które nigdy nie śpi.

Nauka angielskiego w samym sercu miasta, na Manhattanie byłaby zdecydowanie bardziej przyjemna, dlatego proponujemy Wam wyjazd do Nowego Yorku w terminie 22.06 - 06.07. Oferujemy 20 godzin kursu językowego z native speakerem. Po zajęciach uczestnicy mają szansę obcowania z językiem w praktyce, podczas oglądania licznych atrakcji tej wielokulturowej metropolii takich jak Empire State Building, Upper East Side, Statua Wolności i wiele więcej.

Następnie uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z kulturą dwujęzycznego regionu Quebek. Pobyt w Kanadzie, gdzie udamy się autobusem będzie trwał od 29.06 do 06 lipca. Czeka tam nas zwiedzanie Montrealu- drugiego największego miasta w kraju. Zapewniamy zakwaterowanie w apartamentach wynajmowanych przez szkołę. Zamierzamy przygotowywać śniadania i kolacje w apartamencie, obiady zaś będą zakupione podczas zwiedzania. Cena wyjazdu to 6800 zł. Cena nie zawiera kosztu przelotu oraz ubezpieczenia.

 

Londyn

Ten wyjazd nie zawiera kursu. Naszym celem jest poczuć się jak prawdziwi londyńczycy. Chcemy wynająć mieszkanie, chodzić normalnie do sklepu, kupować produkty, przygotować posiłki, pójść do kina i oczywiście zwiedzać najciekawsze miejsca. Chcemy aby nasi słuchacze sami organizowali różne wyjścia, aby używali języka jak najwięcej. Koszt 3000 zł + przelot. Zwiedzanie: Harry Potter Studio Warner Bros, London Eye, Muzeum Figur Woskowych, Tower of London, wycieczka autobusowa po Londynie nocą i za dnia. Cena zawiera koszt biletów wstępu.

Rezerwacja wyjazdu

Wszystkich zainteresowanych słuchaczy prosimy o potwierdzenie wyjazdu do 10 lutego. Rezerwacji można dokonać poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy. W razie dodatkowych pytań, jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Gwarantujemy produktywne spędzanie wakacji oraz niezapomniane wrażenia.