(48) 518 175 176

sekretariat@britishway.pl

Egzaminy i kursy

Weryfikacją naszej wiedzy są egzaminy. Dotyczy to również znajomości języka obcego . Zdobycie certyfikatu, często otwiera nam drogę do lepszej pracy, zaspokaja nasze ambicje, a przede wszystkim potwierdza naszą wiedzę. W XXI wieku , taka forma uznania naszych umiejętności, jest niezbędnym ogniwem edukacji.

Egzaminy międzynarodowe

Egzaminy międzynarodowe

W szkole British Way z łatwością przygotujesz się do egzaminów z języka ogólnego w ramach Cambridge ESOL. Jeżeli jesteś zainteresowany przystąpieniem do takiego egzaminu, prosimy o kontakt z naszą szkołą Egzaminy organizowane są w Polsce przez British Council i odbywają się w ściśle określonych terminach. Zadaniem naszej szkoły jest rzetelne przygotowanie naszych słuchaczy, jak również pośredniczenie w załatwieniu niezbędnych formalności.

Kursy przygotowawcze

Kursy przygotowawcze

Jeżeli poszukujesz kursu przygotowującego do egzaminu gimnazjalnego lub egzaminu dojrzałości, nie mogłeś trafić lepiej . W naszej ofercie znajdziesz coś dla siebie. Poznasz formy ćwiczeń, które przybliżą Ci wymagania i sposób rozwiązywania poszczególnych zadań, a podczas zajęć udoskonalisz rozumienie zarówno tekstu czytanego jak i tekstu słuchanego.