(48) 518 175 176

sekretariat@britishway.pl

Dlaczego u nas?

Szkoła British Way funkcjonuje na rynku od 2005 roku. Naszym celem są kursy językowe najwyższej jakości. Dowodem na to, że tak jest, są postępy i osiągnięcia naszych słuchaczy. U nas nauczysz się swobodnie posługiwać językiem angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim i hiszpańskim. Oferujemy szeroki wachlarz doboru grup, które są zróżnicowane pod względem ilości osób i stopnia zaawansowania. Każdy znajdzie u nas odpowiedni dla siebie kurs zaspokajający jego potrzeby.

Nasi lektorzy

Nasi lektorzy

Fundamentem naszej szkoły jest doskonale wykształcona kadra lektorska, którą cechuje kreatywność, otwartość, profesjonalizm i umiejętność indywidualnego podejścia do każdego słuchacza. Tworzymy miłą i przyjazną atmosferę na zajęciach, a także dbamy o wysoką i stale monitorowaną jakość nauczania.

Szkoły, w których jesteśmy

Szkoły, w których jesteśmy

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, każdego roku nawiązujemy współpracę z różnymi placówkami szkolnymi, na terenie województwa łódzkiego. Dzięki temu, możemy zaproponować naszym słuchaczom, zajęcia w salach dydaktycznych szkół podstawowych i gimnazjalnych, znajdujących się w pobliżu ich miejsca zamieszkania. Korzystaj z tego i nie trać czasu na dojazdy.

W roku szkolnym 2016/2017 podjęliśmy współpracę z następującymi placówkami: S.P. nr 14 ul. Wigury 8/14, S.P. nr 114 ul. Milionowa 64.