(48) 518 175 176

sekretariat@britishway.pl

Oferta językowa dla firm i instytucji

Kursy językowe podnoszą kwalifikacje pracowników, co daje wymierne korzyści ekonomiczne i marketingowe, polepszając wizerunek firmy w oczach potencjalnych kontrahentów. Warto zatem zainwestować w szkolenie językowe pracowników, ponieważ ich umiejętności przekładają się na dobre funkcjonowanie firmy.

Posiadamy specjalną ofertę szkoleń i kursów językowych w zakresie pięciu języków obcych: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego i włoskiego, na każdym poziomie zaawansowania. Zajęcia są przeznaczone zarówno dla szeregowych pracowników, jak i menadżerów najwyższego szczebla.

Oferujemy profesjonalne szkolenia językowe BUSINESS ENGLISH, które pomogą pracownikom zdobyć umiejętności potrzebne do efektywnego komunikowania się w środowisku korporacyjnym oraz w kontaktach z klientem obcojęzycznym. Uczestnik kursu zyska swobodę wypowiedzi w zakresie:

Zapewniamy elastyczność w doborze miejsca i czasu zajęć, profesjonalną organizację kursów pod względem administracyjnym oraz promocyjne ceny.